Następne spotkanie: JUŻ NIEDŁUGO! Polub nas na fb  


-----------> Zgłoś swój projekt na HTA!

5 cze 2015

Human Tech Art vol. 17

Słońce, plaża, zimne driniki, HTA... to niezbędne elementy udanego lata. Dlatego 9 czerwca zapraszamy Was na przedwakacyjne spotkanie!

Kajetan - Dziesięcioletni konstruktor

Drukarka, sejf, flipper, karabin, łazik to tylko kilka z urządzeń skonstruowanych przez dziesięcioletniego Kajetana. Wykorzystując Lego Technics, realizuje własne pomysły nie zważając na zamieszczone przez producenta gotowe instrukcje. Jest dziesięciolatkiem a od dziewięciu lat buduje z klocków Lego.

Początki jego poważniejszych projektów zaczęły się w momencie gdy marzył o pistolecie a mama nie pozwalała mu na taką zabawkę… Wówczas postanowił sam zbudować sobie pistolet.

Kajetan ma głowę pełną pomysłów. Nie ma tygodnia aby nie powstał jakiś nowy projekt budowli użytecznej który daje zabawę dzieciom. Kontrolerem jakości jest jego młodsza siostra.


Symfonia mądrofonów

Nicolas pokaże jak przy pomocy technologii można zrobić coś zupełnie nowego w muzyce.

"Bądź ze swoim telefonem komórkowym częścią tej wesołej orkiestry! Dźwięki docierają zewsząd i Ty też się nim stajesz! Jesteś istotną częścią tego wydarzenia - jesteś muzyką! Jedyne, co Ci potrzeba, to Twój kieszonkowy mędrca z systemem Androidowym. Następnie zainstaluj potrzebną aplikację i śledź wyświetlane instrukcje. Powodzenia, maestro!"

Powyższe słowa skierowane były do potencjalnych uczestników, którzy znaleźli się w sali S-1 w UMFC w Warszawie podczas pierwszej próby projektu, który odbył się 15/06/2012 r. Słowa te najlepiej oddają ogólny charakter wydarzenia, opartego przede wszystkim na zasadzie interakcji i połączeniu pierwiastka ludzkiego z możliwościami nowej technologii. 


Miejsce i data:

Kawiarnia Hoża 51, ul. Hoża 51, Warszawa
9 czerwca, 2015


Agenda: 

18:30 - 19:00 Rozpoczęcie kawowe
19:00 - 19:10 Oficjalne otwarcie HTA #17
19:10 - 19:40 Kajetan - Dziesięcioletni konstruktor (Kajetan Regnowski)
19:40 - 20:10 Symfonia mądrofonów (Nicolas de la Vega)
20:10 - 21:00 Testowanie prototypów, networking


Patronem medialnym spotkań jest Akademickie Radio Kampus.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz