Następne spotkanie: JUŻ NIEDŁUGO! Polub nas na fb  


-----------> Zgłoś swój projekt na HTA!

13 maj 2015

Human Tech Art vol. 16Wiosna jest piękna, ale przereklamowana. Wszystko pyli, kleszcze, głośno... no dobra, może przesadzamy, ale na Human Tech Art wpadajcie koniecznie!

VAI KAIVai Kai buduje fizyczny świat interaktywny dla dzieci. Startup założony w Berlinie skupia się na wykorzystaniu aspektów nowych technologii w taki sposób, aby pozostawić przestrzeń w zabawie dla rozwoju wyobraźni najmłodszych oraz stymulować ich rozwój i kreatywność w dziedzinie interakcji. Pierwszym produktem Vai Kai, startującym niedługo na Kickstarterze, są drewniane interaktywne postaci pozwalające na komunikację niewerbalną i różnego rodzaju gry.


VR GLOBALPróbowaliście kiedyś wynająć lub kupić mieszkanie, wpatrując się w garść zdjęć zrobionych starą cyfrówką lub telefonem i starając się wyobrazić jak to mieszkanie wygląda w rzeczywistości? Ludzie z VR Global Real Estate postanowili zrewolucjonizować tę czynność. Dzięki technologi VR, pozwalają potencjalnym nabywcom przeglądać oferty, wirtualnie przenosząc ich do danej nieruchomości.


Miejsce i data:

Kawiarnia Hoża 51, ul. Hoża 51, Warszawa
19 maja, 2015Agenda: 

18:30 - 19:00 Rozpoczęcie kawowe
19:00 - 19:10 Oficjalne otwarcie HTA #16
19:10 - 19:40 Vai Kai - Justyna Zubrycka
19:40 - 20:10 VR Global - Andrzej Jończyk, Piotr Sobolewski
20:10 - 21:00 Testowanie prototypów, networking


Rejestracja:Patronem medialnym spotkań jest Akademickie Radio Kampus.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz