Następne spotkanie: JUŻ NIEDŁUGO! Polub nas na fb  


-----------> Zgłoś swój projekt na HTA!

9 gru 2014

Human Tech Art vol. 13


Święta tuż tuż, więc pora na specjalne mikołajkowe wydanie Human Tech Art! Jak zwykle zobaczycie dwa niesamowite projekty. Kto wie, być może nawet Mikołaj do nas zawita... Spodziewajcie się niespodzianek i wyczekujcie niecierpliwie na 16 grudnia 2014 - start godzina 18:30!

NECLUMI
Czym jest Neclumi? Zmyślnym gadżetem technologicznym, czy może biżuterią przyszłości? Kolektyw panGenerator określa swój projekt jako ,,eksperyment technologiczno-artystyczny i proof of concept dla nowej kategorii produktów łączącej biżuterię, technologie ubieralne oraz projekcję''. Biżuteria kojarzy nam się zazwyczaj z rzeczami namacalnymi, podczas gdy Neclumi to nic innego jak zmienna projekcja biżuterii na naszym dekolcie. Chcielibyście ją założyć?


MONKEYFAB PRIME 3DWydaje się, że w kwestii drukarek 3D zostało powiedziane już wszystko... Czy aby napewno? Wielu naszych znajomych lub nawet my sami aktualnie posiadamy drukarki 3D, które dumnie zajmują miejsce na stołach naszych domów. Czy każdy z nas może szczerze powiedzieć, że wie w jaki sposób działają i jak dokładnie są zbudowane? Pewnie ciekawi was, czy trudno jest samemu zaprojektować i wykonać drukarkę 3D od podstaw. Monkeyfab postanowiło podzielić się z nami swoimi doświadczeniami w projektowaniu i realizacji swoich drukarek i na przykładzie budowy swojej drukarki przybliżą nam proces tworzenia takich maszyn.


Miejsce i data:

Human Tech Art vol. 13
Kawiarnia Hoża 51, ul. Hoża 51, Warszawa
16 grudnia, 2014Agenda: 

18:30 Rejestracja i rozpoczęcie kawowe
19:00 Oficjalne przywitanie - Magdalena Ostoja-Chyżyńska, Łukasz Czarnecki 
19:10 MonkeyFab Prime 3D - Piotr Twardo
19:40 Neclumi - Jakub Koźniewski
20:10 Testowanie projektów i networking

Patronem medialnym spotkań jest Akademickie Radio Kampus.


Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji w serwisie Evenea na http://humantechart13.evenea.pl/.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz