Następne spotkanie: JUŻ NIEDŁUGO! Polub nas na fb  


-----------> Zgłoś swój projekt na HTA!

9 paź 2014

Human Tech Art vol. 12Nasza przerwa wakacyjna dobiegła końca i ruszamy ponownie z cyklem spotkań Human Tech Art. Jeśli jeszcze do nas nie dotarłeś - zapraszamy! Na nowy sezon szukuje się wiele wspaniałych projektów, które pragną się wam zaprezentować. Zaczynamy od dwóch, które będziecie mogli obejrzeć na październikowym spotkaniu. A będą to:

SMARTSKIN

Smartskin to wizja interfejsu pomiędzy naszym ciałem a urządzeniami elektronicznymi poprzez ubranie biometryczne. To koncepcja, w której informacje mogą być nam przekazywane za pomocą ucisków na część ciała, a wysyłane poprzez sensory wewnątrz takiego ubioru. Wyobraźcie sobie żołnierzy GROMu, którzy podczas operacji, zamiast używać słuchawek i mikrofonów czy zwykłych gestów, porozumiewają się poprzez swoje mundury - przekazując informacje dzięki wewnętrznym czujnikom ruchu, a odbierając je poprzez ucisk uniformu. Kamil Fiedorow już stworzył prototyp, który zapewnia jeden kierunek takiej komunikacji - ubranie, które mówi do nas uciskami.


KOLOROWA POLSKA


Pod tajemniczą nazwą Kolorowa Polska kryje się bardzo interesująca kampania outdoorowa dotycząca kolorów i ich nazw. Jeśli nie wiesz jak się czujesz, kiedy otacza cię dany kolor lub chciałbyś się dowiedzieć w obecności, którego koloru czujesz się najswobodniej będziesz mógł to z nami przetestować. Poprzez analizę fal EEG dowiesz się jakim kolorem powinieneś się otaczać!


Miejsce i data:

Kawiarnia Hoża 51, ul. Hoża 51, Warszawa
14 października, 2014Agenda: 

18:45 Rejestracja i rozpoczęcie kawowe
19:00 Oficjalne przywitanie - Magdalena Ostoja-Chyżyńska, Łukasz Czarnecki 
19:10 Smartskin - Kamil Fiedorow
19:40 Kolorowa Polska - Maciek Bednarczyk, Maciej Mazur
20:10 Testowanie projektów i networking

Patronem medialnym spotkań jest Akademickie Radio Kampus.


Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji na https://humantechart12.evenea.pl

Brak komentarzy

Prześlij komentarz